4 države/565 natjecatelja/61 klub

1. Mjesto - Paula Šviglin /Cicibanke/open
3. Mjesto - Anja Mesarek /Cicibanke/9-7 kyu

2. Mjesto - Paula Šviglin /Ml.učenice/9-8 kyu

Čestitamo curkama na odličnim uspjesima, a posebno Anji koja je na svom prvom službenom nastupu kroz 3 pobjede osvojila medalju, kao i Tiji Medić koja je svojim prvim nastupima u kategoriji Cicibanke /9-7 kyu/ pokazala odličan nastup.

Također je nastupio i Vito Krsnik koji je imao 1 pobjedu i mogućnost repasaža ali je izgubio.

BORBE

2. Mjesto - Ivona Sambol / Ml. Kadetkinje -55
2. Mjesto - David Smolić / Kadeti - 70
3. Mjesto - Dorotea Milašin/ Kadetkinje - 47

Priliku za 3 mjesto imali su: Marko Kodrnja /ml. učenici -30 /, Ivano Sambol /učenici -42/, Leon Dragović /Kadeti -63/.
Po jedan nastup imale su Katja Milašin /učenice / -40kg/ i Sara Benić /Kadetkinje + 55/

Subota 02.02.2019....karate liga grada Zagreba u borbama..ukupno naših 16 natjecatelja u kategorijama od mlađih učenika,učenika/učenica,mlađih kadetkinja i kadeta/kadetkinja.
Redom (od najmlađih): Nikola Marjanović, Marko Kodrnja, Fran Mudrić, Tonka Jevak, Viktorija Perić, Šimun Sokol, Ivano Sambol, Filip Šviglin, Katja Milašin, Nina Marjanović, Ivona Sambol, Sara Benić, David Smolić, Leon Dragović, Iva Marković i Dorotea Milašin.
Dobri duh i najveća podrška, kako treneru tako i natjecateljima, Sara, brinula se da svi (najviše oni mali ) budu na vrijeme zagrijani,da imaju svu potrebnu opremu i ne pogube svoju 🙂. Veliko hvala našem zvjerku Sari! 💪
Ukupno ostvarene 32 pobjede,u kojima su prednjačili Fran, Šimun, Ivano, Sara, David i Iva sa ostvarene tri pobjede u četiri kola; nakon njih sa dvije pobjede slijede Nikola, Marko, Viktorija, Leon i Dorotea. Tonka,Filip, Katja i Ivona ostvaruju po jednu pobjedu.
Svi su pokazali napredak, izuzetnu borbenost,naučili nešto novo, neki ostvarili svoje prve bodove, a neki i svoje prve pobjede.
p.s. kako bi naše nove komenatorice rekle : (stavi šaku).

Video pogledajte u albumu na našoj fb stranici: video

26.01.2019., Slovenske Konjice

13 MEDALJA ZA KATAŠE KARATE KLUBA ALFA

Ovog vikenda održan je Hors Cup u Slovenskim Konjicama. Natjecanje je okupilo preko 600 natjecatelja iz 88 klubova i 12 zemalja. Kataši karate kluba Alfa su ponovno izdominirali osvojivši 5 zlata, 3 srebra i 5 bronci čime su bili najuspješniji klub u katama i sedmi od 93 klubova u ukupnom poretku.

Zlatne medalje:
STIPE BARIĆ - osobe sa poteškoćama
ERIK ŠOPER - mlađi kadeti
Kata tim učenici - KRSNIK, KUKIĆ, ŽEINSKI
Kata tim ml. kadeti - ŽEINSKI, HUIĆ, ŠOPER
Kata tim ml. kadetkinje - BARIĆ, BRKAN, KRSNIK

Srebrne medalje:
PULA ŠVIGLIN - cicibanke
VITO KRSNIK - učenici
DAMIR KRSNIK - veterani (+35)

Brončane medalje:
TOMA MATIJEVĆ - osobe s poteškoćama (+16)
IVAN KUKIĆ - učenici
ANTONIJA BARIĆ - učenice
DINO HUIĆ - mlađi kadeti
LUKRECIJA BRKAN - mlađe kadetkinje

Na natjecanju su pojedinačno sudjelovali Marin Sambol i Ivan Žeinski koji unatoč dobrim nastupima ovoga puta nisu uspjeli osvojiti odličje.

26.01.2019. prijavljeno je 467 natjecatelja iz 51 kluba i 3 države

ALFE su nastupile u borbama:
1. Mjesto – Sara Benić (Mlađe kadetkinje + 55 Kg)
2. Mjesto – Luka Kodrnja (Cicibani -26 Kg)
2. Mjesto – Ivona Sambol (Mlađe kadetkinje -55 Kg)
2. Mjesto – Marko Kodrnja (Ml. učenici -30 Kg)
3. Mjesto – Ivano Sambol (Učenici -42 Kg)
3. Mjesto – Dorotea Milašin (Kadetkinje -47 Kg)
3. Mjesto – Ivona Sambol (Kadetkinje -54 Kg)
3. Mjesto – Sara Benić (Kadetkinje +54 Kg)

Također su nastupili Nikola Marjanović (ml. učenici/učenici -30), Katja Milašin (Učenice -40 Kg) i Viktorija Perić (Učenice +44 Kg)

Čestitamo svima

Pročitajte izvješće sa natjecanjaj koji su pripremile naše Fighterice tijekom vraćanja izgubljene energije (Autorice teksta: Dorotea M., Sara B. Ivona S. uz pomoć Katje M.)

''Dana 26.01.2019, u subotu održan je Grand Prix Međimurja u Nedelišću. Prisustvovale su tri države, 51 klub te 472 natjecatelja. Fighteri redom su: Luka i Marko Kodrnja, Nikola Marjanović, Ivano Sambol, Katja Milašin, Viktorija Perić, Ivona Sambol, Sara Benić i Dorotea Milašin. Najmlađi među njima, Luka Kodrnja ostvario je ulazak u finale jednom pobjedom, ali nažalost gubi te se morao zadovoljiti srebrom. Marko Kodrnja i Nikola Marjanović nastupili su u dvije kategorije, mlađim učenicima i učenicima. Nikola je u obje kategorije ostao bez medalje dok je Marko u mlađim učenicima osvojio srebro. Broncu u učenicima uzeo je Ivano. Katja i Viktorija su nastupile u učenicama, ali su ovoga puta ostale bez odličja. Sara je bila odlična u svojoj kategoriji te je po prvi puta osvojila zlato. U starijoj kategoriji je bila malo lošija pa se morala zadovoljiti trećim mjestom. U mlađim kadetkinjama Ivona se izborila za srebro. U kadetkinjama Ivona i Dorotea osvojile su treće mjesto zlatnog sjaja. Navedenim uspjehom postigli smo 8. mjesto u ukupnom poretku.

Čestitke svim natjecateljima te se nadamo da ćemo sljedećega puta biti još bolji.
Samo jako. (stavi šaku) 👊

18.01.2019.
Hotel Laguna, Zagreb

Predstavnik karate kluba Alfa, IVAN KUKIĆ proglašen je najuspješnjijim mlađim učenikom u katama protekle godine.
Samim time potvrđen je sav njegov trud, rad, zalaganje i rezultati koje je ostvario tijekom godine.

Ova nagrada zasigurno će biti dodatni motiv za, nadamo se, još uspješniju 2019. godinu.

Velike čestitke!