Dana 06.10.2018. u Ingoldstadtu, Njemačka odrzan je 9. Bavarian Cup za Parakarate kategorije. Nastupilo je 40-tak natjecatelja iz Njemačke, Rusije, Poljske, Mađarske, Slovenije i Hrvatske. Naš predstavnik je bio Stipe Barić (Down sindrom) u kategoriji intelektualnih pozeškoća u seniorskoj kategoriji koji je osvojio treće mjesto.

Sve slike pogledajte u albumu na našoj fb stranici: slike

06.10. KRIŽEVCI OPEN 2018.

U organizaciji Karate kluba KTC Križevci, ovog vikenda održan je međunarodni karate turnir na kojem je sudjelovalo više od 300 natjecatelja iz 38 klubova i tri države. Kataši Karate kluba Alfa nastupili su sa 8 natjecatelja i osvojili su 13 odličja - 4 zlata, 4 srebra i 5 bronci čime su ujedno i najuspješniji klub u katama na navedenom natjecanju.

Zlatne medalje osvojili su:
PAULA ŠVIGLIN (cicibanke)
ANTONIJA BARIĆ (učenice)
IVAN KUKIĆ (ml. učenici)
Kata tim učenika (ŽEINSKI, KUKIĆ, KRSNIK)

Srebrne medalje osvojili su:
PAULA ŠVIGLIN (ml.učenice)
MARIN SAMBOL (ml.učenici )
IVAN KUKIĆ (učenici)
Kata tim ml.kadetkinje (KRSNIK, BARIĆ, BRKAN)

Brončane medalje osvojili su:
IVAN ŽEINSKI (učenici)
VITO KRSNIK (učenici)
NIKA KRSNIK (ml.kadetkinje i kadetkinje)
LUKRECIJE BRKAN (kadetkinje)

Čestitke svim osvajačima medalja na odličnim nastupima!

Čestitamo!

U Rijeci od 28.-30.09. okupio je oko 1900 natjecatelja iz 25 zemalja i više od 200 klubova!!!

Nabolji uspjeh za naš klub postigli su:

Stipe Barić - 1. mjesto (Parakarate) - mlađi uzrasti/ kate
Ivan Kukić - 2. mjesto ml. učenici/kate
Paola Šviglin - 3. mjesto cicibanke/kate

Također su nastupili:
Kate: Dino Huić, Erik Šoper i Antonija Barić

Borbe: Iva Marković, Sara Benić, David Smolić i Leon Dragović.

Čeatitamo svima !

#BEACTIV

Državna tajnica za šport Janica Kostelić u subotu 22.09. 2018. na zagrebačkom jezeru Jarun otvorila četvrti Europski tjedan sporta.

Isti je posvećen aktivaciji građana na bavljenje tjelesnom aktivnošću. Svečanosti otvaranja uz brojne građane te vrhunske sportaše nazočili su i potpredsjednik Vlade i ministar graditeljstva i prostornog uređenja Predrag Štromar, izaslanik predsjednice Republike Hrvatske Tomislav Madžar te voditelj Predstavništva Europske komisije u RH Branko Baričević.

Pored brojnih sportova naš sport predstavljali su:
Paola Šviglin, Filip Šviglin, Nikola Marjanović, Antonija Barić, Lukrecija Brkan, Nika Krsnik, Sara Benić, Erik Šoper, Dino Huić, Vito Krsnik i naš posebni član - Downić the champ Stipe Barić.

Isti su bili u pratnji Željka Fiškuša, glavnog trenera KK Alfa, a podršku istima pružio je i predsjednik kluba Damir Barić.

Zahvaljujemo našim demonstratorima koji su unatoč lošijem vremenu bili AKTIVNI.

U natjecanju planka u organizaciji Coach4you pobijedio je Erik Šoper s nevjerovatnim vremenom 10.07.91 min te je osvojio novi Swatch sat. Čestitamo!!!