Kataši karate kluba Alfa 26.05.2019. su nakon postignutog velikog uspjeha na Prvenstvu Hrvatske nastavili u istom ritmu i na završnom kolu Zagrebačke lige u katama.
Naši sjajni kataši osvojili su ukupno 15 medalja - 5 zlata, 5 srebra i 5 bronci.

Sve slike pogledajte u albumu na našoj fb stranici: slike

Karate kluba Alfa 25.05.2019. je sa svoja dva parakarataša nastupio na Prvenstvu Hrvatske u parakarateu koje se održavalo u Osijeku. Naši su predstavnici bili STIPE BARIĆ i TOMA MATIJEVIĆ koji su nam svojim rezultatima osigurali prvo mjesto na tablici najuspješnijih klubova.

STIPE BARIĆ se zahvaljujući sjajnom nastupu okitio zlatnom medaljom čime je već treći put za redom osvojio naslov prvaka Hrvatske u kategoriji osoba s intelektualnim poteškoćama.

TOMA MATIJEVIĆ je u kategoriji juniora s intelektualnim poteškoćama također odličnim nastupom zasluženo osvojio titulu najboljeg u Hrvatskoj.

Velike čestitke dečkima! Veselimo se vašim novim nastupima!

Kataši karate kluba Alfa su 25.05.2019. ponovno pokazali vrhunsku kvalitetu osvojivši čak 6 medalja na Prvenstvu Hrvatske u Osijeku. Zauzeli smo prvo mjesto u ukupnom poretku najuspješnijih klubova osvojivši 2 zlatne, 3 srebrne i 1 bronačnu medalju.

Učenici ekipno - KUKIĆ, ŽEINSKI, KRSNIK
Ml. kadeti ekipno - HUIĆ, KUKIĆ, ŽEINSKI

DINO HUIĆ - ml. kadeti
Ml. kadetkinje ekipno - BARIĆ, KRSNIK, BRKAN

Ml. učenice ekipno - ŠVIGLIN, MESAREK, MEDIĆ

Čestitamo svima i nastavljamo dalje ostvarivati nove ciljeve!

U nedjelju 19.05. održano je Prvenstvo Zagreba u katama.
Kataši karate kluba Alfa osvojili su čak 16 odličja - 5 zlata, 3 srebra i 8 bronci.

TOMA MATIJEVIĆ - parakarate neslužbena
STIPE BARIĆ - osobe s intelektualnim poteškoćama
DINO HUIĆ - kadeti
UČENICI EKIPNO (Žeinski, Kukić, Krsnik
ML. UČENICE EKIPNO (Mesarek, Šviglin, Medić)

DAMIR KRSNIK - veterani
ML.KADETI EKIPNO (Kukić, Žeinski, Huić)

IVAN KUKIĆ - učenici i ml. kadeti
ANTONIJA BARIĆ - učenice i ml. kadetkinje
NIKA KRSNIK - kadetkinje
ML. KADETKINJE EKIPNO (Barić, Krsnik, Brkan)

Čestitke svima na rezultatima!

U sastavu selekcije Zagrebačkog karate saveza, ovog vikenda (11. - 12.05.2019.) sudjelovali smo na velikom međunarodnom natjecanju - Dunav kup. Natjecanje je okupilo preko 600 natjecatelja iz 100 klubova i 4 države.

Na natjecanju su sudjelovali naši kataši: Paula Šviglin, Antonija Barić, Ivan Kukić i Dino Huić. Zahvaljujući velikom trudu i radu, uspjeli su ponovno pokazati svoju kvalitetu osvojivši ukupno 7 medalja - 5 zlatnih, 1 srebrnu i 1 brončanu.