U subotu 16.12.2017. godine bilo nam je zadovoljstvo sudjelovati na ''2. Karate kupu 10. DAN'' Zanimljiv turnir u svojim prostorijama OŠ ''Dragutina Tadijanovića'' organizirao je Karate klub ''10. DAN'' koji je okupio najmlađe članove Karate kluba Hrvatski Dragovoljac, Karate kluba Alfa te Karate kluba 10. DAN kao domaćina.

Uz naše prijatelje iz susjednih klubova učestvovali smo na navedenom turniru koje je prije svega imalo prijateljski karakter sa natjecateljskim obilježjima. U svakom našem nastupu držali smo se hrabro, ponosno i cijelo vrijeme nasmijano. Djeca su opušteno ulazila na tatamij a izlazila još sretnija i nasmijanija.

U katama nastupili su:

Marin Sambol – 2. mjesto

Marija Čurla – 3. mjesto

Antonija Barić – 1. mjesto

Ana Abramović – 2. mjesto

Lukrecija Brkan – 1. mjesto

Stipe Barić – 1. mjesto

A u borbama su nastupili:

Jevak Marko – 3. mjesto

Kodrnja Luka – 3. mjesto

Tonka Jevak – 2. mjesto

Marko Kodrnja – 3. mjesto

Ivano Sambol – 3. mjesto

Šimun Sokol – 2. mjesto

Ivona Sambol – 2. mjesto

Veronika Sokol – 1. mjesto

Marija Sokol – 3. mjesto

Sara Benić – 3. mjesto, - 1. mjesto (starija kategorija)

Na samom kraju natjecanja naš Stipe Barić sa našom Sarom Benić održali su prijateljsku borbu gdje su sva djeca skupa sa roditeljima navijala i gdje je naš Stipe dokazao kako mu i borbe dobro idu. Bravo Stipe.

Zahvaljujemo KK 10. DAN na pozivnici za sudjelovanje i pohvala za ideju i organizaciju navedenog turnira te se nadamo da ćemo se vidjeti ponovo u sličnoj prigodi.

Sve slike i video borbe Stipe vs Sara pogledajte u albumu na našoj fb stranici: slike  i video