Osijek 03. lipnja 2018. Dvorana Gradski vrt naše mlade ALFE ispisuju još lijepih sportskih priča, a to su:

Stipe Barić – 1. Mjesto (natjecatelji sa intelektualnim poteškoćama) – moramo ga ponovo spomenuti
Antonija Barić – 3. Mjesto ml. učenice
Vito Krsnik – 3 Mjesto ml. učenici
Ivan Kukić – 3. Mjesto učenici, kao i plasman 5. mj u ml. učenicima

KATA TEAM – 1. Mjesto ml. učenici (Ivan Kukić, Vito Krsnik i Marin Sambol)
KATA TEAM – 2 . Mjesto učenici (Ivan Kukić, Ivan Žeinski i Vito Krsnik)

Također su nastupili: Antonija Barić – učenice (2 pobjede, 2 poraza), Ivan Žeinski -učenik (pobjeda i 2 poraza) - plasman 7. mjesto, Paola Šviglin – cicibanke ( 2 pobjede i 2 poraza) - plasman 5. mjesto, Dino Huić – ml. kadet (poraz), Nika Krsnik (poraz) i Lukrecija Brkan ml. kadetkinje (2 pobjede, poraz).

Čestitamo svim natjecateljima kao i njihovom treneru Stefanu Cvetanovski. Naporan rad je prikazao, kako rezultatom, tako i samim nastupima na ono na što smo svi ponosni.

Zahvaljujemo i roditeljima koji su kao ekipa cijelo vrijeme navijali za naše natjecatelje... i na Vas smo ponosni ... dobar glas daleko se čuje ...

ALFE su tako zauzele 4. mjesto u ukupnom poretku od 42 kluba koja su sudjelovala na navedenom Prvenstvu Hrvatske, također i dijele odlično drugo mjesto sa nastupom jednog predstavnika (Stipe) u Parakarateu od ukupno 6 prijavljenih klubova.

Sve slike s natjecanja pogledajte u albumu na našoj fb stranici: slike video