#BEACTIV

Državna tajnica za šport Janica Kostelić u subotu 22.09. 2018. na zagrebačkom jezeru Jarun otvorila četvrti Europski tjedan sporta.

Isti je posvećen aktivaciji građana na bavljenje tjelesnom aktivnošću. Svečanosti otvaranja uz brojne građane te vrhunske sportaše nazočili su i potpredsjednik Vlade i ministar graditeljstva i prostornog uređenja Predrag Štromar, izaslanik predsjednice Republike Hrvatske Tomislav Madžar te voditelj Predstavništva Europske komisije u RH Branko Baričević.

Pored brojnih sportova naš sport predstavljali su:
Paola Šviglin, Filip Šviglin, Nikola Marjanović, Antonija Barić, Lukrecija Brkan, Nika Krsnik, Sara Benić, Erik Šoper, Dino Huić, Vito Krsnik i naš posebni član - Downić the champ Stipe Barić.

Isti su bili u pratnji Željka Fiškuša, glavnog trenera KK Alfa, a podršku istima pružio je i predsjednik kluba Damir Barić.

Zahvaljujemo našim demonstratorima koji su unatoč lošijem vremenu bili AKTIVNI.

U natjecanju planka u organizaciji Coach4you pobijedio je Erik Šoper s nevjerovatnim vremenom 10.07.91 min te je osvojio novi Swatch sat. Čestitamo!!!