U subotu 27.10.2018. na gore navedenom međunarodnom natjecanju nastupilo je preko 600 natjecatelja iz 60 klubova i 8 država. Naši kataši osvojili su 5 zlata, 5 srebra i 3 bronce čime su ponovno zasjeli na sami vrh ukupnog poretka klubova u katama.

Zlatne medalje osvojili su:
MARIN SAMBOL - ml.učenici (početnici)
IVAN KUKIĆ - ml.učenici
TEAM UČENICI (Kukić, Krsnik, Žeinski)
TEAM ML.KADETI (Šoper, Huić, Žeinski)
TEAM ML.KADETKINJE (Barić, Krsnik, Brkan)

Srebrne medalje osvojili su:
PAULA ŠVIGLIN - cicibanke i ml.učenice (početnice)
IVAN KUKIĆ - učenici
ANTONIJA BARIĆ - učenice
DINO HUIĆ - ml.kadeti

Brončane medalje osvojili su:
NIKA KRSNIK - ml. kadetkinje
DINO HUIĆ - kadeti
ERIK ŠOPER - kadeti

Čestitke svima na izvrsnim nastupima kao i na već kontinuiranim rezultatima.

ALFE su nastupile i u borbama u Križu.
FIGHTERI redom su : Marko Kodrnja,Nikola Marjanović,Viktorija Perić,Katja i Dorotea Milašin,Šimun Sokol,Ivona Sambol,Nina Marjanović,Iva Marković,Leon Dragović i Sara Benić koja je nastupila u dvije kategorije.

Iako je većini njih bio ovo prvi pravi turnir, pokazali su borbenost i veliku želju. Neki od njih odradili su odlične borbe sa aktualnim prvacima države.

Da ne bi sve ostalo na željama, Marko, Sara i Viktorija potrudili su se i osvojili medalje ( a neki i pehar uz „ovo mi je najbolji dan u životu“).
Zlato je uzeo Marko Kodrnja u kategoriji mlađih učenika -34kg, Sara Benić srebro u kategoriji mlađih kadetknjina +55kg i Viktorija Perić broncu u kategoriji učenica +44kg.

Čestitke svima.