Kataši Karate kluba Alfa ove subote 08.12.2018. su nastupili na izuzetno jakom međunarodnom natjecanju koje je okupilo 67 klubova iz 10 zemalja. Nastupili smo s tri natjecatelja koji su osvojili 3 medalje - 1 srebro i 2 bronce.

ANTONIJA BARIĆ nastupila je u kategoriji učenica gdje je s tri pobjede izborila finale u kojem se ovoga puta ipak morala zadovoljiti srebrom.

IVAN KUKIĆ nastupio je u kategoriji učenika gdje je bio zaustavljen već u prvom kolu. Odličnim nastupima s ostvarene tri pobjede u repasažnim mečevima, Ivan uspjeva osvojiti brončanu medalju.

DINO HUIĆ je u izuzetno jakoj konkurenciji u kategoriji mlađih kadeta s jednim porazom i tri pobjede potpuno zasluženo osvojio brončanu medalju.

Također, treba napomenuti da se sutra u Novigradu održava Prvenstvo Hrvatske u katama za kadete na kojem nastupa naš Erik Šoper. Želimo mu puno sportske sreće i dobre nastupe.

992092
2093