Od 11.-13.01.2019 u Samoboru je održano jedno od najjačih natjecanja u ovom dijelu Europe na kojem je sudjelovalo preko 1600 natjecatelja iz 213 klubova i 25 zemalja.

Kataši karate kluba Alfa su potvrdili svoju spremnost i dokazali svoje kvalitete osvojivši velike četiri brončane medalje.

U kategoriji mlađih kadeta ERIK ŠOPER je u izuzetno teških pet mečeva uspio izboriti brončano odličje.

ANTONIJA BARIĆ je ponovno pokazala svoju kvalitetu osvajanjem brončanog odličja u kategoriji učenica.

U kategoriji osoba s poteškoćama nastupila su naša dva natjecatelja - STIPE BARIĆ i TOMA MATIJEVIĆ
Obojica su imali izuzetno dobre nastupe u kojima su pokazali veliku kvalitetu, ali su se ovoga puta morali zadovoljiti brončanim medaljama.

Na natjecanju je nastupila i Paula Šviglin koja je nažalost izgubila već u prvom kolu dok je Ivan Kukić usprkos veoma dobrim nastupima izgubio u borbi za brončano odličje.

Borbe

Sara Benić i David Smolić nastupili su u konkurenciji kadetkinja, odnosno kadeta, nisu uspjeli proći prvo kolo unatoč dobrim borbama.

Čestitamo svim osvajačim!

Također pohvala organizatoru koji uspješno, na visokom nivou uspjeva organizirati ovako veliko i kvalitetno natjecanje.