26.01.2019. prijavljeno je 467 natjecatelja iz 51 kluba i 3 države

ALFE su nastupile u borbama:
1. Mjesto – Sara Benić (Mlađe kadetkinje + 55 Kg)
2. Mjesto – Luka Kodrnja (Cicibani -26 Kg)
2. Mjesto – Ivona Sambol (Mlađe kadetkinje -55 Kg)
2. Mjesto – Marko Kodrnja (Ml. učenici -30 Kg)
3. Mjesto – Ivano Sambol (Učenici -42 Kg)
3. Mjesto – Dorotea Milašin (Kadetkinje -47 Kg)
3. Mjesto – Ivona Sambol (Kadetkinje -54 Kg)
3. Mjesto – Sara Benić (Kadetkinje +54 Kg)

Također su nastupili Nikola Marjanović (ml. učenici/učenici -30), Katja Milašin (Učenice -40 Kg) i Viktorija Perić (Učenice +44 Kg)

Čestitamo svima

Pročitajte izvješće sa natjecanjaj koji su pripremile naše Fighterice tijekom vraćanja izgubljene energije (Autorice teksta: Dorotea M., Sara B. Ivona S. uz pomoć Katje M.)

''Dana 26.01.2019, u subotu održan je Grand Prix Međimurja u Nedelišću. Prisustvovale su tri države, 51 klub te 472 natjecatelja. Fighteri redom su: Luka i Marko Kodrnja, Nikola Marjanović, Ivano Sambol, Katja Milašin, Viktorija Perić, Ivona Sambol, Sara Benić i Dorotea Milašin. Najmlađi među njima, Luka Kodrnja ostvario je ulazak u finale jednom pobjedom, ali nažalost gubi te se morao zadovoljiti srebrom. Marko Kodrnja i Nikola Marjanović nastupili su u dvije kategorije, mlađim učenicima i učenicima. Nikola je u obje kategorije ostao bez medalje dok je Marko u mlađim učenicima osvojio srebro. Broncu u učenicima uzeo je Ivano. Katja i Viktorija su nastupile u učenicama, ali su ovoga puta ostale bez odličja. Sara je bila odlična u svojoj kategoriji te je po prvi puta osvojila zlato. U starijoj kategoriji je bila malo lošija pa se morala zadovoljiti trećim mjestom. U mlađim kadetkinjama Ivona se izborila za srebro. U kadetkinjama Ivona i Dorotea osvojile su treće mjesto zlatnog sjaja. Navedenim uspjehom postigli smo 8. mjesto u ukupnom poretku.

Čestitke svim natjecateljima te se nadamo da ćemo sljedećega puta biti još bolji.
Samo jako. (stavi šaku) 👊