Subota 02.02.2019....karate liga grada Zagreba u borbama..ukupno naših 16 natjecatelja u kategorijama od mlađih učenika,učenika/učenica,mlađih kadetkinja i kadeta/kadetkinja.
Redom (od najmlađih): Nikola Marjanović, Marko Kodrnja, Fran Mudrić, Tonka Jevak, Viktorija Perić, Šimun Sokol, Ivano Sambol, Filip Šviglin, Katja Milašin, Nina Marjanović, Ivona Sambol, Sara Benić, David Smolić, Leon Dragović, Iva Marković i Dorotea Milašin.
Dobri duh i najveća podrška, kako treneru tako i natjecateljima, Sara, brinula se da svi (najviše oni mali ) budu na vrijeme zagrijani,da imaju svu potrebnu opremu i ne pogube svoju 🙂. Veliko hvala našem zvjerku Sari! 💪
Ukupno ostvarene 32 pobjede,u kojima su prednjačili Fran, Šimun, Ivano, Sara, David i Iva sa ostvarene tri pobjede u četiri kola; nakon njih sa dvije pobjede slijede Nikola, Marko, Viktorija, Leon i Dorotea. Tonka,Filip, Katja i Ivona ostvaruju po jednu pobjedu.
Svi su pokazali napredak, izuzetnu borbenost,naučili nešto novo, neki ostvarili svoje prve bodove, a neki i svoje prve pobjede.
p.s. kako bi naše nove komenatorice rekle : (stavi šaku).

Video pogledajte u albumu na našoj fb stranici: video